Fragment

Trijntje Oosterhuis staat met Pasen weer in de Dominicuskerk

  1. Fragmentenchevron right
  2. Trijntje Oosterhuis staat met Pasen weer in de Dominicuskerk

Het paasweekend staat voor de deur en dan staat Trijntje Oosterhuis weer traditiegetrouw in de Dominicuskerk in Amsterdam voor haar paasconcerten.

Twee jaar geleden, op 9 april 2023, overleed vader Huub Oosterhuis. Hij had een bijzondere band met de Dominicuskerk en daarom eert Trijntje jaarlijks de teksten en de muziek van haar vader op deze plek.

'Mijn vader was altijd betrokken bij het creatieve proces. Hij schreef de teksten, Tjeerd maakte een bijpassende melodie en ik mocht deze nummers dan altijd inzingen'.

Dit jaar heeft Trijntje ook een hele bijzondere single uitgebracht. Het nummer heet 'Oogopslag' en bevat een hele mooie tekst van vader Huub.

Het is het eerste nummer dat Tjeerd en Trijntje samen schreven na het overlijden van hun vader.

'Hij blijft zorgen voor liefdevolle inspiratie, waardoor hij weer even heel dichtbij is. Zijn teksten houden we levend op deze manier'.

De paasconcerten van Trijntje Oosterhuis vinden plaats op zondag 20 en maandag 21 april. Start van het concert is om 15:30 uur.

Video niet beschikbaar

Meer informatie is te vinden op www.Trijntje.nl.

Ben je lid van Omroep MAX, dan kun je met korting naar het concert! Surf daarvoor naar www.omroepmax.nl.