Django Wagner laat zijn nieuwe single horen: "Het is een andere sound dan jullie van mij gewend zijn"
- Nieuws
- Django Wagner laat zijn nieuwe single horen: "Het is een andere sound dan jullie van mij gewend zijn"
Vanochtend was Django Wagner te gast in de studio. De zanger met de koperen longen zong voor ons drie van zijn hits. Daarnaast gaf Django een primeur. Als allereerste hoorden we zijn nieuwste nummer die pas over twee weken uitkomt. Een goed begin van je vrijdag.
Nieuwe single
De nieuwe plaat van Django is een ander geluid dan we gewend zijn van de zanger. De titel van het nummer is Als jij kon voelen. Het belooft een heerlijke zomerhit te worden.
"Het is een andere sound dan jullie van gewend zijn", aldus Django.
Bekijk hieronder de primeur:
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Optredens
Tijdens de uitzending zong Django Wagner drie nummers voor ons. Hij trapte de vrijdagochtend af met zijn hit Kali. Verder passeerden de hits Ik wil bij je zijn en We dansen op de mambo de revue.
Bekijk hieronder de beelden:
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Gerelateerd
Sterren NL Radio
Liveblog: bekijk hier alle gebeurtenissen uit 'Marcel in de Morgen - RadioRing Marathon' [GESLOTEN]Marcel in de Morgen
Marcel de Vries gaat 24 uur radio makenMarcel in de Morgen
Frans Duijts zingt zijn nieuwe single 'Alleen in de regen' LIVE op Sterren NL RadioMarcel in de Morgen
Rob Janssen over de aftrap van het carnavalsseizoen